Medihub kinkekaart

Meie hoolime Sinust ja soovime, et Sa oleksid terve! Sellist sõnumit kannab Medihub kinkekaart. See on südamlik kingitus Sinu kallile lähedasele või hinnatud kolleegile. Hoiame tervist − see on meie kõigi kalleim vara.

Kinkekaardiga saab külastada oma ala spetsialiste ning teha erinevaid uuringuid. Kui on märgata, et kolleeg või armas lähedane kurdab seljavalu või maadleb uneprobleemidega, siis on aeg teha talle südamest tulev kingitus − Medihub kinkekaart. Meie tööfüsioterapeudid suunavad kasutama paremaid töövõtteid, näitavad ette pingeid leevendavaid harjutusi ning tööpsühholoogid aitavad lahti harutada ka kõige keerukamad mõttepusad. Lisaks sellele saab teha tervisliku seisundi täpsustamiseks vereanalüüse, spiromeetria uuringut, kuulmisuuringut ning EKG-d. Kõikide uuringute juurde kuulub põhjalik nõustamine oma ala spetsialisti poolt koos soovitustega.

Teenuste ja hindade kohta saab täpsemat infot meie kodulehelt. Samuti võib helistada kliiniku üldnumbrile +372 56 828 208 või kirjutada aadressil info@medihub.ee.

  • Kinkekaardiga saab teenuseid kasutada ühe aasta jooksul selle soetamisest.
  • Teenuste saamiseks tuleb eelnevalt registreeruda helistades telefonil +372 56 957 858 või kirjutades aadressil info@medihub.ee.
  • Kinkekaarti saab kasutada kaardil märgitud kehtivusajal ning sellel märgitud summa piires.
  • Kinkekaarti ei ole võimalik rahaks ümber vahetada.
  • Kaduma läinud kaarti ei ole võimalik asendada.
  • Kinkekaardiga tasudes ei lisandu teenustele käibemaksu.
1
1
1

Telli kinkekaart: