Oleme astunud lootusrikkalt uude aastasse. Paljud meist andsid mitmeid uusaastalubadusi, millest osa on kindlasti seotud tervisega. Kes lubab teha regulaarselt trenni, kes viibida rohkem värskes õhus. Kõik see on tervitatav ja aitab kaasa parema elukvaliteedi saavutamisele. Oluline on aga endale teadvustada, et suurema osa oma ajast veedame tööd tehes. Selleks, et ennast paremini tunda, tuleks rohkem rõhku panna just tööga seonduvale tervisekäitumisele. Aga millest küll alustada?

Sammud tervema tööelu suunas tuleb teha koos spetsialistidega

Esmalt tuleb seada sammud spetsialisti juurde, kes viib läbi vastavad terviseuuringud ning aitab probleemkohad kaardistada. Medihubist saab abi nii kehale kui ka vaimule. Meie professionaalsed tööpsühholoogid aitavad leida lahendusi ärevusele, uneprobleemidele, läbipõlemisele ning harutada lahti ka keerukamad mõttepusad. Tööfüsioterapeudid suunavad kasutama paremaid töövõtteid ning jagavad lahkelt harjutusi, mis leevendavad erinevaid tööga seotud vaevusi. Vereanalüüsid, EKG, spiromeetria ja kuulmisuuringud aitavad terviseseisundit hinnata. Parimad plaanid tervema ja edukama tööelu suunas saab teha ikka siis, kui teada täpsemat stardipositsiooni. Medihubist saab endaga kaasa praktilisi näpunäiteid ning uuringute tulemused selgitatakse põhjalikult lahti. Kõik ikka selleks, et teha sammud tervema tööelu suunas. Head asja tahaks teistega ka jagada. Aga kuidas jagada head tervist?

Medihub aitab teha tööd vile suul

Nüüd on võimalik tervist ka teistele kinkida! Kui kallil kolleegil või lähedasel on tulemas oluline tähtpäev ning soov on teha südamest tulev kingitus, siis sobib selleks just Medihubi kinkekaart. Kinkekaarti saab soetada nii ühe kui ka mitme uuringu väärtuses siit. Täpsemat infot teenuste ning hindade kohta saab meie kodulehelt või helistades kliiniku üldnumbrile +372 56 828 208. Kinkekaarti saab kasutada kogu summa ulatuses, sest käibemaksu teenustele ei lisandu. Ilusa disainiga digitaalse kaardi saab välja printida ning mahutada rahakaardi vahele. Töö ja vile saavad käia koos vaid siis, kui tunneme end hästi.

Südamest tulevad kingitused jäävad eriliselt meelde

Me kõik oleme saanud oma elu jooksul erinevaid kingitusi, aga osad nendest jäävad eriliselt meelde. Eriti hinnalised on need kingid, mis tulevad südamest. Meie hoolime Sinust ja soovime, et Sa oleksid terve! Sellist sõnumit kannab Medihubi kinkekaart. See on südamlik kingitus Sinu kallile lähedasele või hinnatud kolleegile.