Sõltuvus- ja psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamine ja psühholoogiga konsulteerimine aitavad saavutada positiivseid muutusi ning liikuda oluliste eesmärkide suunas. Psühholoogiline nõustamine on mõeldud neile, kes tunnevad, et tööotsinguid ja tööle saamist mõjutab mõni olukord, millele on keeruline iseseisvalt lahendust leida. Nõustamine annab võimaluse tegeleda näiteks ülemäärase muretsemise või ärevusega, ebakindluse, kurvameelsuse, rahulolematuse, motivatsioonipuudusega, suhtlemise ja suhetega seotud probleemidega, ootamatute elusündmustega, õppida iseennast ja oma soove-tujusid paremini tundma.

Psühholoogilise nõustamise raames toimub psühholoogi ja inimese vaheline privaatne kohtumine, kus saab rääkida pingetest ja konfliktidest, mis tekitavad rahulolematust ja tugevaid negatiivseid emotsioone.

Kui Te kahtlete oma võimetes ja oskustes või tööturule sisenemine valmistab ebakindlust ja hirmu, siis meie psühholoog neutraalse isikuna oskab Teie olukorda kõrvalt vaatajana hinnata ja aitab Teil tekkinud küsimusi ja probleeme läbi analüüsida. Nõustamisel analüüsitakse põhjuseid, mis on keeruliste olukordadeni viinud. See on võimalus väljendada raskeid ja allasurutud tundeid turvalises keskkonnas ning leida psühholoogi kaasabil lahendusi tulevikuks. Lisainfo saamiseks helistage palun +372 56 228 265

Sõltuvusnõustamine

Nõustamisteenused on mõeldud registreeritud töötutele ning koondamisteate saanud tööotsijatele. Nõustamisteenusele suunab ja teenuse eest tasub Töötukassa.

Sõltuvus mõjutab inimese vaimset ja füüsilist tervist ning selle tekkel on alati põhjus ja tagajärg. Sõltuvusnõustamise eesmärk on kliendi toetamine ja nõustamine, motivatsiooni ja enesekindluse suurendamine. Nõustamise abil saab parandada kliendi üldist heaolu, tuvastada stressiallikaid, leevendada pingeid ja konflikte, leida kriiside ja probleemide lahendusi, toetada kliendi võimet saavutada olulisi eesmärke, saada paremini aru iseendast ja enda ümber toimuvast ning leida suuremat enesekindlust.

Meie psühholoog aitab leida lahendusi tekkinud pingetele ja probleemidele, et saaksite parandada oma toimetulekut ja suudaksite rohkem keskenduda töö leidmisele ja hoidmisele. Koostöös analüüsite põhjusi, mis on viinud probleemse olukorrani ning leiate uusi väljavaateid ja lahendusi tulevikuks. Lisainfo saamiseks helistage palun +372 56 228 265

1
Psühholoog
Anastasiya Targonskaja
Teenus Hind
Psühholoogiline nõustamine 50 €
Sõltuvusnõustamine 50 €

Soovin tulla vastuvõtule:

  • MM slash DD slash YYYY