Tööandjale

Tööandjale

Meil on väga hea meel, et olete leidnud tee meie kodulehele. Kui otsite endale töötervishoiuteenuse osutajat, siis olete täpselt õiges kohas! Medihub pakub esimesena Eestis Põhjamaade kõrgele töötervishoiustandardile vastavat teenust. See tähendab kvaliteetset, kulutõhusat ja tõenduspõhist töötervishoidu.

Meie mudel põhineb kolmepoolsel koostööl, et saavutada teenuse maksimaalne tõhusus. Kulutõhusaks teeb meie teenuse tõenduspõhisus ja eesmärgipärasus. Pakume üksnes tööandja tegelikest vajadustest lähtuvat teenust, mis põhineb ettevõtte riskianalüüsil ja töötervishoiuteenuse osutamise plaanil. Kui olete tööandja, kes panustab oma töötajate tervisesse ja töötingimuste parandamisse, siis töötervishoiukulud meie juures pigem vähenevad aastate lõikes.

Oleme tööandja jaoks kättesaadav koostööpartner. Ühiselt asetame eesmärgid ja mõõdikud töötervishoiuteenuse tulemustele. Näiteks võime planeerida haiguspäevade vähenemist, tootlikkuse parandamist või töötajate rahulolu.

Aitame teil muuta töökeskkonna töötajate jaoks tervislikumaks ja tööprotsessid sujuvamaks. Valides Medihubi oma koostööpartneriks teete pikaajalise kasuliku investeeringu. Küsi töötervishoiu pakkumist SIIT.

Teenused:
1